O nás - JKproduct s.r.o.

Naše firma vznikla v lednu roku 1990, jako jedna z prvních oficiálně registrovaných firem zabývajících se přestavbou, úpravou, vývojem motorových vozidel a jejich příslušenství. Zároveň je naše firma sídlem firmy NOVA GAS s.r.o., výhradního dovozce materiálu značky TARTARINI AUTO pro ČR.

Celkem jsme zrealizovali už přes 6 000 přestaveb od roku 1990!

Provozujeme odborný servis a školící středisko LPG/CNG. Montáže provádějí technici ve školicím středisku mají dvacetileté zkušenosti. 

V naší firmě používáme pro přestavby vozidel na LPG/CNG originální díly od firmy Tartarini která se problematikou LPG/CNG zabývá od roku 1941. Tartarini je tradiční italský výrobce LPG/CNG zařízení, který vyrábí a dodává systémy vhodné pro většinu nejčastějších značek a modelů aut provozovaných v České Republice. Má řešení pro karburátorové verze, starší typy aut se vstřikováním a hliníkovým či plastovým sacím potrubím, včetně systémů pro sekvenční vstřikování a přímé vstřikování. Tento systém se dá dále kdykoliv přemontovat do jiného auta s podobnými technickými parametry. Pouze se přeprogramuje řídící jednotka.

Všechny naše systémy a součástky nesou Evropskou Homologaci a jsou schváleny pro provoz v automobilové dopravě. Komponenty u nás montované se používají do prvoprodeje světových automobilových značek (Škoda, Fiat, Nissan, Renault, Dacia, a další )

Při montáži vašeho auta na LPG/CNG vám půjčíme zdarma náhradní vozidlo. 

Montáž LPG/CNG není nejlevnější záležitostí. Proto si u nás můžete vzít přestavbu na splátky od firmy Essox. Úvěr vyřídíme přímo u nás na pobočce, potřebujete pouze 2 doklady totožnosti. (OP a pas/řidičský průkaz)

Máte dotaz, zájem o radu nebo některou z našich služeb? 

JKproduct s.r.o.

Stavební 1049, 

500 03 Hradec Králové

Tel: 495 545 706
Mobil: 602 645 303

  • Grey Facebook Icon

© 2019 by Georges. Proudly created with Wix.com